TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK SATAN KONSOL OYUNU PUBG OLACAK!


 Xbox One platformunda çıktığı andan itibaren 48 saat içerisinde 1 milyondan fazla satın alındı ve yeni bir rekora imza attı.

 Hali hazırda PC için en popüler oyunlar arasında olan PUBG, iddiasını konsolda da sürdürüyor. PS4'ün her zaman arkasında kalan Xbox için Microsoft gelmiş geçmiş en akıllı hamleyi yapmış durumda. Tüm Dünya'da satış rakamlarını değiştireceğini söyleyebiliriz. Xbox One X'lerin yanında PUBG hediye edilmesi bunu destekleyen hamlelerden biri olmak durumunda.

 PC'de oyunun sorunları hala devam etmekte. Bir çok oyuncu farklı platformlardan ve oyun içi geri bildirimler ile bu sorunları firmaya bildirmekte. PUBG geliştiricileri de konu üzerinde uzun süredir çalışıyor ve önümüzdeki hafta beta sürümünden çıkararak 1.0 versiyonu ile bu sorunlara bir nebze çözüm üretmek istiyor. PC'de bu kadar sorunlu olan oyun yeni uyarlandığı konsolda daha fazla hatayla karşılaştıracaktır oyuncularını. Şuanda Xbox One'da 10 fps, Xbox One X'de 15 fps'ye kadar düşüş yaşanabiliyor. One'da 30'a, One X'de ise 60 fpsye kadar çıkması bekleniyor. Bakalım ne gibi çözümler üretilecek ve oyuncu memnuniyeti ne durumda olacak. Takip edip göreceğiz.