THY, BAU SUPER MASSIVE'E SPONSOR OLDU!

BAU Super Massive ekibi ve THY
BAU Super Massive ekibi ve THY

 Global atılımlarıyla Türkiye'nin en büyük markası olan Türk Hava Yolları, geçtiğimiz yıllarda Barcelona kulübünün futbol takımına ve
Euro League'e sponsor olmuştu. Reklam ve sponsorluk bütçeleri Dünya'daki bir çok büyük global markadan daha yüksek olan THY, Şampiyonluk Ligi ekiplerinden BAU Super Massive'e sponsor oldu. Bu gelişmeyle birlikte Türkiye'de espor sektörünün ne kadar geliştiğini fiziki olarak görebiliyoruz.

 Daha önce Bahçeşehir Üniversitesi, Ülker gibi markalarla sponsorluk anlaşması imzalayan takım yakın zamanda Tahincioğlu ile de anlaşmıştı. Pazarlama ekibi ve yönetiminin bu konuda uzman olduklarını söyleyebiliriz. Takımın "Boss" lakaplı yatırımcısı Hakan Baş'ın kariyeri zaten bu başarının nereden geldiğini bizlere gösteriyor.

 Oyuncular sosyal medya hesaplarından içinde THY logolarının bulunduğu ortamlarda fotoğraflar paylaştı ve gönderilerinde Türk Hava Yolları resmi hesabını etiketledi.

BAU Super Massive, geçtiğimiz sezon TBF'de 1907 Fenerbahçe'ye kaybederek hayranlarını hüsrana uğratmıştı. 3-0'lık serinin ardından transfer döneminde sonunda 5 Türk oyuncu konseptini bozan takım, trendlere uyarak orta koridor ve destek rollerine Koreli iki oyuncu transfer etmişti. Takım kurulurken alınacak ceza uğruna ve yüksek bonservis ile transfer edilen Koray "Naru" Bıçak, takımdan ayrılarak Team Aurora ekibine katılmıştı.