TAŞIYICI DESTEK TAŞINDI! DUMBLEDOGE, ROYAL BANDİTS'TE!

 DUMBLEDOGE, ROYAL BANDİTS'E TRANSFER OLDU.

DUMBLEDOGE, ROYAL BANDİTS'E TRANSFER OLDU

 Nilüfer Esports'tan Beşiktaş'a ordan Super Massive'e ordan da Yükselme Ligi'ne geçiş yapan Dumble, yeniden Şampiyonluk Ligi'ne dönüyor.

 Dünya'nın en iyi orta koridoru olarak gösterilen Faker'dan ilk kan alan, NA LCS devi CLG'yi madara eden taşıyıcı destek, uzun bir aradan sonra yeniden ŞL'ye geçerek bize şov yapmaya geliyor.

 Şampiyonluk Ligi'nden slot satın alarak ligde yerini alan Royal Bandits, önceki gün iki Koreli transferini duyurmuştu. Bunlar LCK çıkışlı oyuncular olan orta koridor Cepted ve ormancı Malrang'di. 1907 Fenerbahçe gibi ormancı-orta koridor sinerjisini Koreli oyuncularla yakalan takımlar arasına katıldı Royal Bandits.

 Alt koridorda ise yine bir başka tecrübeli isim "Holyphoenix'i bulunduran Royal Bandits, Dumbledoge'la birlikte alt koridorunu da tamamladı. Üst koridorda ise tecrübeli ve tanıdık bir isim daha bulunuyor, "BrokenBlade".

 Bu sezon güçlü ve tecrübeli takımların mücadelesini izleyeceğiz. Belki de her sezon baskın olan bir takım bulunmasının son bulduğu bir ligin haberini yapıyoruzdur şuanda. Tüm takımlara GL&HF.