HYLISSANG, FNATIC TAKIMININ YENİ DESTEĞİ OLDU!

HYLISSANG, FNATIC TAKIMINA TRANSFER OLDU
Hylissang, Fnatic'in yeni destek oyuncusu oldu.
 O efsane kadrodan sonra adeta çöküş yaşayan takımı geçtiğimiz sezon toparlanırken izledik. Yaz mevsimi finalinde Misfits'e elenen FNC, elemelerde bileti kaparak Dünya kupası gruplarına kalmıştı.  İlk haftalardaki kötü performanslarını ikinci maçlarda tersine döndürerek gruplardan çıkıp çeyrek final hakkını kazanmışlardı. RNG'ye yenilse de bize seyri güzel bir oyun sergileyerek turnuvaya veda etmişleri.

Bir dönem Dark Passage'da da izlediğimiz Caps, geçtiğimiz sezon yuvaya dönen eski yıldızları SOAZ, Dünya kupasında Twitch'le
şov yapan Reckless ve kaliteli ormancısı Broxah bulunuyor. Tek eksik rolleri destekleri ise belli oldu. Resmi  Facebook sayfalarından yapılan açıklamada bu role de başarılı olmasına rağen Jesiz yerine Hylissang getirildi.

xpeke fnatic

 FNC takımında tecrübeli isimler bulunmasına rağmen xPeke, Febiven ve YellowStar gibi bir shotcaller bulunmuyor. Liderlik edecek bir oyuncu ihtiyacı olan FNC, Unicorns of Love'ın eski kalıplaşmış kadrosunun son üyesi takıma ilaç olacak nitelikte. Jesiz ise takımda 2016 sezonunda Immortals'ta yaptığı gibi koçluk yapabilir, oyuncunun geleceği hakkında daha bir açıklama yapılmadı.

 Bakalım eski görkemli günlerine kavuşabilecek mi Fnatic takımı, bekleyip göreceğiz.