1907 FENERBAHÇE'YE YENİ ORMANCI: KORELİ "CHASER"

 Çok iyi bir yaz mevsimi geçiren, Rift Rivals ve TBF şampiyonu olan başarılı 1907 Fenerbahçe, Dünya şampiyonasına pasaport sorunları nedeniyle Koreli ormancısı "Move" olmadan gitmişti. Move'un yerini Vici Gaming'de oynayan Crash ile doldurmuşlardı.

 Orta koridor oyuncu ve yaz mevsimi MVP'si Frozen ile devam eden "Vadinin Boğaları", Koreli sinerjisini kaybetmemek için ormancı rolüne de yeni bir Koreli getirdi. NA LCS'te Team Dignitas'ta sezona kötü başlayan Chaser, formayı ya da klavye mouseu Shrimp'e kaptırmıştı. Fakat kötü formuna rağmen NA LCS gibi bir ligden gelerek Şampiyonluk Ligi'nde başarılı olacağı öngörülebilir.

 2018 model 1907 Fenerbahçe kadrosu şu şekilde; Thaldrin (üst koridor), Frozen (orta koridor), Chaser (ormancı), Padden (saldırı gücü taşıyıcısı), Zergsting (destek)...

 Hatırlatma olarak da başarılı bir grafik çizmesine rağmen transfer döneminin başında destek rolündeki Japone ile sözleşme yenilemeyerek yerine Zergsting'i getirmişlerdi. Japone ile takım içi iletişim sorunları yaşandığı sosyal medya ve Twitch'te konuşulmuştu.

 Başarılar dileyerek Chaser'ın montage videosuyla sizi başbaşa bırakıyoruz.